HFZ471MBFERZKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HFZ471MBFERZKR
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 470PF 6KV RADIAL
Foi de date: HFZ471MBFERZKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HFZ471MBFERZKR
Număr parc HFZ471MBFERZKR Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 470PF 6KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113791 pcs Fișa cu date HFZ471MBFERZKR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 6000V (6kV)
Toleranţă 470pF Grosime (Max) -
Suprafața de montare a terenului 0.492" (12.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.472" Dia (12.00mm)
Serie HFZ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului HFZ471MBFERZKR Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec Straight Descriere extinsă 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 470PF 6KV RADIAL