HCZ681KBCDF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HCZ681KBCDF0KR
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Foi de date: HCZ681KBCDF0KR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HCZ681KBCDF0KR
Număr parc HCZ681KBCDF0KR Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 680PF 3KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 310623 pcs Fișa cu date HCZ681KBCDF0KR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 3000V (3kV)
Toleranţă 680pF Grosime (Max) -
Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie HCZ Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului HCZ681KBCDF0KR Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec Straight Descriere extinsă 680pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 680PF 3KV RADIAL