D222K33Y5PL65K5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D222K33Y5PL65K5R
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL
Foi de date: 1.D222K33Y5PL65K5R.pdf2.D222K33Y5PL65K5R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
21000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D222K33Y5PL65K5R
Număr parc D222K33Y5PL65K5R Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1154342 pcs Fișa cu date 1.D222K33Y5PL65K5R.pdf2.D222K33Y5PL65K5R.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 500V
Toleranţă 2200pF Grosime (Max) Y5P (B)
Suprafața de montare a terenului 0.197" (5.00mm) Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia (8.50mm)
Serie D Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -30°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului D222K33Y5PL65K5R Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec Formed Leads - Kinked Descriere extinsă 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL