A334M20X7RF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A334M20X7RF5TAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A334M20X7RF5TAA
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
Foi de date: A334M20X7RF5TAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
14000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A334M20X7RF5TAA
Număr parc A334M20X7RF5TAA Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 644593 pcs Fișa cu date A334M20X7RF5TAA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 0.33µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Serie A Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului A334M20X7RF5TAA Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - Descriere extinsă 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL