A271J15C0GF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A271J15C0GF5TAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A271J15C0GF5TAA
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Foi de date: A271J15C0GF5TAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
14000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A271J15C0GF5TAA
Număr parc A271J15C0GF5TAA Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2102867 pcs Fișa cu date A271J15C0GF5TAA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 270pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Serie A Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului A271J15C0GF5TAA Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - Descriere extinsă 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL