562RZ5UBC102AH103M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 562RZ5UBC102AH103M
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 562RZ5UBC102AH103M
Număr parc 562RZ5UBC102AH103M Producător Angstrohm / Vishay
Descriere CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 249929 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune - Serie Cera-Mite 562R
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc capacitanță 10000pF