562RX5RBA102EF152M
Prezentarea produsului
Număr parc: 562RX5RBA102EF152M
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 1KV X5R RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 562RX5RBA102EF152M
Număr parc 562RX5RBA102EF152M Producător Angstrohm / Vishay
Descriere CAP CER 1500PF 1KV X5R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 280049 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune - Serie Cera-Mite 562R
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc capacitanță 1500pF