562RBD102AE102MB92
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 562RBD102AE102MB92
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 562RBD102AE102MB92
Număr parc 562RBD102AE102MB92 Producător Angstrohm / Vishay
Descriere CAP CER 1000PF 1KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263996 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune - Serie Cera-Mite 562R
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc capacitanță 1000pF