C8A50Z4B
AnarenAnaren
C8A50Z4B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C8A50Z4B
Producator / Marca: Anaren
Descrierea produsului TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Foi de date: C8A50Z4B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C8A50Z4B
Număr parc C8A50Z4B Producător Anaren
Descriere TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76666 pcs Fișa cu date C8A50Z4B.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Serie -
Atribute secundare - Tip RF GSM, DCS, PCS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Alte nume 060120A15Z50-2
C8A50Z4A
C8A50Z4A TERM SMD
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Termination
Frecvență 0Hz ~ 6GHz descriere detaliata RF IC Termination GSM, DCS, PCS 0Hz ~ 6GHz SMD