C150N50Z4
AnarenAnaren
C150N50Z4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C150N50Z4
Producator / Marca: Anaren
Descrierea produsului TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD
Foi de date: C150N50Z4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C150N50Z4
Număr parc C150N50Z4 Producător Anaren
Descriere TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38171 pcs Fișa cu date C150N50Z4.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Serie -
Atribute secundare 150W Tip RF GSM, DCS, PCS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Alte nume 1173-1076-2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Termination
Frecvență 0Hz ~ 3GHz descriere detaliata RF IC Termination GSM, DCS, PCS 0Hz ~ 3GHz 150W SMD
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C150S03
C150S03
Producători: Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere: CONFIG DC PWR MOD 3.3V(3.2-3.3V)
In stoc: 1483 pcs
Descarca: C150S03.pdf
RFQ
C150P
C150P
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 1000V TO-94
In stoc: 1249 pcs
Descarca: C150P.pdf
RFQ
C150PC
C150PC
Producători: Powerex, Inc.
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 1300V TO-94
Descarca: C150PC.pdf
C150M
C150M
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 600V TO-94
Descarca: C150M.pdf
C150E
C150E
Descriere: THYRISTOR STUD MOUNT TO-94
Descarca:
C150PA
C150PA
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 1100V TO-94
Descarca: C150PA.pdf
C150D
C150D
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 400V TO-94
Descarca:
C150PB
C150PB
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 1200V TO-94
Descarca: C150PB.pdf
C150B
C150B
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 200V TO-94
C150C
C150C
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 300V TO-94
C150N
C150N
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 800V TO-94
Descarca: C150N.pdf
C150S
C150S
Descriere: THYRISTOR SCR 70A 700V TO-94
Descarca: C150S.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW