A16A50X4
AnarenAnaren
Anaren
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A16A50X4
Producator / Marca: Anaren
Descrierea produsului RF ATTENUATOR 50OHM
Foi de date: A16A50X4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A16A50X4
Număr parc A16A50X4 Producător Anaren
Descriere RF ATTENUATOR 50OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84883 pcs Fișa cu date A16A50X4.pdf
Serie - Putere (Wați) 16W
ambalare Bag Pachet / Caz Nonstandard SMD
Impedanta 50 Ohms Interval de frecvență 0Hz ~ 4GHz
descriere detaliata RF Attenuator 0Hz ~ 4GHz 50 Ohms 16W Nonstandard SMD Valoarea atenuării -