20-50TPC-S
AnarenAnaren
Anaren
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20-50TPC-S
Producator / Marca: Anaren
Descrierea produsului RF ATTENUATOR 50OHM
Foi de date: 20-50TPC-S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20-50TPC-S
Număr parc 20-50TPC-S Producător Anaren
Descriere RF ATTENUATOR 50OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8910 pcs Fișa cu date 20-50TPC-S.pdf
Serie - Putere (Wați) 20W
ambalare Tray Pachet / Caz -
Impedanta 50 Ohms Interval de frecvență 0Hz ~ 6GHz
descriere detaliata RF Attenuator 0Hz ~ 6GHz 50 Ohms 20W Valoarea atenuării -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
20-50RP
20-50RP
Producători: Anaren
Descriere: RF ATTENUATOR 100OHM 5%
In stoc: 8596 pcs
Descarca: 20-50RP.pdf
RFQ
20-50TP
20-50TP
Producători: Anaren
Descriere: RF ATTENUATOR 50OHM
In stoc: 9000 pcs
Descarca: 20-50TP.pdf
RFQ
20-50TPR
20-50TPR
Descriere: RF ATTENUATOR 50OHM
Descarca: 20-50TPR.pdf
20-50-3903-BLUE
20-50-3903-BLUE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLUE 20"X 50YDS
In stoc: 902 pcs
Descarca: 20-50-3903-BLUE.pdf
20-572
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 11/16
Descarca:
20-570
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 5/8
Descarca:
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN SCKT INSERT PLATE FOR PLCC
Descarca: 20-537-20.pdf
20-50-3903-WHITE
20-50-3903-WHITE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH WHITE 20"X 50YDS
In stoc: 689 pcs
Descarca: 20-50-3903-WHITE.pdf
20-50-3903-YELLOW
20-50-3903-YELLOW
Descriere: TAPE DUCT CLOTH YLW 20"X 50YDS
In stoc: 817 pcs
Descarca: 20-50-3903-YELLOW.pdf
20-50TPC
20-50TPC
Descriere: RF ATTENUATOR 50OHM
Descarca: 20-50TPC.pdf
20-564D
20-564D
Descriere: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 7/16
Descriere: SKT IMP UNV 1/2DR 6PT 1/2
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW