BLS9G2934LS-400U
AmpleonAmpleon
BLS9G2934LS-400U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLS9G2934LS-400U
Producator / Marca: Ampleon
Descrierea produsului RF MOSFET LDMOS 32V SOT502B
Foi de date: BLS9G2934LS-400U.pdf
Starea stocului 233 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLS9G2934LS-400U
Număr parc BLS9G2934LS-400U Producător Ampleon
Descriere RF MOSFET LDMOS 32V SOT502B Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 233 pcs Fișa cu date BLS9G2934LS-400U.pdf
Tensiune - test 32V Tensiune - evaluat 65V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor SOT502B
Serie - Putere - Ieșire 400W
ambalare Tray Pachet / Caz SOT-502B
Alte nume 1603-1154
BLS9G2934LS-400U-ND
Figura de zgomot -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Câştig 12dB
Frecvență 2.9GHz ~ 3.4GHz descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 32V 400mA 2.9GHz ~ 3.4GHz 12dB 400W SOT502B
Ratingul curent 4µA Test curent 400mA