BLS7G3135LS-200U
AmpleonAmpleon
BLS7G3135LS-200U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLS7G3135LS-200U
Producator / Marca: Ampleon
Descrierea produsului RF FET LDMOS 65V 12DB SOT502B
Foi de date: BLS7G3135LS-200U.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 216 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLS7G3135LS-200U
Număr parc BLS7G3135LS-200U Producător Ampleon
Descriere RF FET LDMOS 65V 12DB SOT502B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216 pcs Fișa cu date BLS7G3135LS-200U.pdf
Tensiune - test 32V Tensiune - evaluat 65V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor SOT502B
Serie - Putere - Ieșire 200W
ambalare Tube Pachet / Caz SOT-502B
Alte nume 934067465112 Figura de zgomot -
Câştig 12dB Frecvență 3.5GHz
descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 32V 100mA 3.5GHz 12dB 200W SOT502B Ratingul curent -
Test curent 100mA