BLF2425M7LS140,112
AmpleonAmpleon
BLF2425M7LS140,112 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLF2425M7LS140,112
Producator / Marca: Ampleon
Descrierea produsului RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B
Foi de date: BLF2425M7LS140,112.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 680 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLF2425M7LS140,112
Număr parc BLF2425M7LS140,112 Producător Ampleon
Descriere RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 680 pcs Fișa cu date BLF2425M7LS140,112.pdf
Tensiune - test 28V Tensiune - evaluat 65V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor SOT502B
Serie - Putere - Ieșire 140W
ambalare Tube Pachet / Caz SOT-502B
Alte nume 934066224112 Figura de zgomot -
Câştig 18.5dB Frecvență 2.45GHz
descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 18.5dB 140W SOT502B Ratingul curent -
Test curent 1.3A Numărul părții de bază BLF2425