BLC10G22LS-240PVTY
AmpleonAmpleon
Ampleon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLC10G22LS-240PVTY
Producator / Marca: Ampleon
Descrierea produsului RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Foi de date: BLC10G22LS-240PVTY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLC10G22LS-240PVTY
Număr parc BLC10G22LS-240PVTY Producător Ampleon
Descriere RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1326 pcs Fișa cu date BLC10G22LS-240PVTY.pdf
Tensiune - test 28V Tensiune - evaluat 65V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor SOT1275-3
Serie - Putere - Ieșire 60W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT1275-3
Alte nume 934960067518 Figura de zgomot -
Câştig 19.7dB Frecvență 2.11GHz ~ 2.2GHz
descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 28V 1.6A 2.11GHz ~ 2.2GHz 19.7dB 60W SOT1275-3 Ratingul curent 1.4µA
Test curent 1.6A