FXPT22200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FXPT22200
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
Foi de date: FXPT22200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FXPT22200
Număr parc FXPT22200 Producător Amphenol Pcd
Descriere TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11383 pcs Fișa cu date FXPT22200.pdf
Lungimea benzii de cablu 7.87mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 12-26 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Cuplu - Șurub 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Stilul de terminare Screw with Captive Plate Serie FXP FlexiPlug®
Dimensiunea șurubului - Pozitii pe nivel 11
Conectați cablul de intrare 90° Pas 0.200" (5.08mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare 105°C
Numărul de poziții 22 Număr de niveluri 2
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea izolației 0.690" (17.53mm)
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyphenylene Oxide (PPO)
Head Orientation - Caracteristici Retention Latches (Non-Wire Side)
descriere detaliata 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line) Curent - UL 15A