ELXT03500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELXT03500
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM
Foi de date: ELXT03500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELXT03500
Număr parc ELXT03500 Producător Amphenol Pcd
Descriere TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62063 pcs Fișa cu date ELXT03500.pdf
Lungimea benzii de cablu 6.35mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16-28 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug, Female Sockets Cuplu - Șurub 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Stilul de terminare Screw - Rising Cage Clamp Serie ELXT
Dimensiunea șurubului - Pozitii pe nivel 3
Conectați cablul de intrare 90° Pas 0.138" (3.50mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare 125°C
Numărul de poziții 3 Număr de niveluri 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea izolației 0.738" (18.75mm) Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Head Orientation -
Caracteristici - descriere detaliata 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Curent - UL 12A Curent - IEC -