ELXM05300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELXM05300
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului CONN TERM BLK 5POS 3.5MM ANGLED
Foi de date: ELXM05300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELXM05300
Număr parc ELXM05300 Producător Amphenol Pcd
Descriere CONN TERM BLK 5POS 3.5MM ANGLED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43901 pcs Fișa cu date ELXM05300.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 16-28 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Serie ELXM Filet -
Material șurub - Placare Copper Alloy - Nickel Plated Pozitii pe nivel 5
Pas 0.138" (3.50mm) ambalare Tray
Temperatura de Operare 125°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Orientarea împerecherii Angled Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul carcasei Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Caracteristici -
descriere detaliata 5 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.138" (3.50mm) Through Hole Actual 12A