ELVM07300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELVM07300
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului CONN TERM BLK 7POS 3.81MM ANGLE
Foi de date: ELVM07300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELVM07300
Număr parc ELVM07300 Producător Amphenol Pcd
Descriere CONN TERM BLK 7POS 3.81MM ANGLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43789 pcs Fișa cu date ELVM07300.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 16-28 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Serie ELVM Filet -
Material șurub - Placare Copper Alloy - Nickel Plated Pozitii pe nivel 7
Pas 0.150" (3.81mm) ambalare Tray
Temperatura de Operare 125°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Orientarea împerecherii Angled Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul carcasei Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Caracteristici -
descriere detaliata 7 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.150" (3.81mm) Through Hole Actual 12A