ELM193200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELM193200
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului CONN TERM BLK 19POS 5.08MM ANGLE
Foi de date: ELM193200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELM193200
Număr parc ELM193200 Producător Amphenol Pcd
Descriere CONN TERM BLK 19POS 5.08MM ANGLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19816 pcs Fișa cu date ELM193200.pdf
Terminarea sârmei Screw - Rising Cage Clamp Sârmă ecartament 12-28 AWG
Voltaj 300V Cuplu - Șurub 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Serie ELM Filet -
Material șurub - Placare Copper Alloy - Nickel Plated Pozitii pe nivel 19
Pas 0.200" (5.08mm) ambalare Tray
Temperatura de Operare 105°C Număr de niveluri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Orientarea împerecherii Angled Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT) Caracteristici Interlocking (Side)
descriere detaliata 19 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole Actual 10A