ATFL4220BK
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATFL4220BK
Producator / Marca: Amphenol Pcd
Descrierea produsului CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATFL4220BK
Număr parc ATFL4220BK Producător Amphenol Pcd
cantitate valabila 11899 pcs Fișa cu date
Sârmă sau gamă de sârmă - mm² 0.5-4mm² Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 10-22 AWG
Tensiune - UL 220V Tensiune - IEC 500V
Tip Disconnect, Feed Through Stilul de terminare Screw
Terminal - Lățime 8.0mm Lungime de stripare 10mm
Serie ATF Numărul de poziții 2
Număr de niveluri 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Material - Izolație Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței 5mm x 20mm, 5mm x 25mm
Caracteristici LED Deconectați tipul Fuse, Lever
descriere detaliata Terminal Block Connector 2 Position Disconnect, Feed Through Black 10-22 AWG Curent - UL 6.3A
Curent - IEC 6.3A Culoare Black