TVPS00RS-17-26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TVPS00RS-17-26PA-LC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT
Foi de date: TVPS00RS-17-26PA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TVPS00RS-17-26PA-LC
Număr parc TVPS00RS-17-26PA-LC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3269 pcs Fișa cu date TVPS00RS-17-26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV ambalare Bulk
Alte nume AATVPS00RS-17-26PA-LC
TVPS00RS1726PALC
Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul - Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Firewall Usage Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Cuplarea materialului piuliței, placare -