MS3476W18-32SW
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3476W18-32SW
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3476W18-32SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 901 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3476W18-32SW
Număr parc MS3476W18-32SW Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 901 pcs Fișa cu date MS3476W18-32SW.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II
ambalare Bulk Alte nume AMS3476W18-32SW
Orientare W Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Industrial, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3476W18-8A
MS3476W18-8A
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN HSG PLUG INLINE 8POS PIN
In stoc: 1189 pcs
Descarca: MS3476W18-8A.pdf
RFQ
MS3476W18-32S
MS3476W18-32S
Descriere: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP