MS3475L22-41AX
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3475L22-41AX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Foi de date: MS3475L22-41AX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS3475L22-41AX
Număr parc MS3475L22-41AX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1242 pcs Fișa cu date MS3475L22-41AX.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 (14), 20 (27) folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume AMS3475L22-41AX
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS3475L22-41AX Diametru mare furnizat 22-41
Introduceți materialul Aluminum, Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut, Ground Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Descriere CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.656" (42.06mm) Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel
Contact Formă - Materiale de contact X
Tip conector Plug Housing Materialul corpului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3475L22-41BW
MS3475L22-41BW
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
In stoc: 1278 pcs
Descarca: MS3475L22-41BW.pdf
RFQ
MS3475L22-41AY
MS3475L22-41AY
Descriere: CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
In stoc: 1209 pcs
Descarca: MS3475L22-41AY.pdf
RFQ
MS3475L22-41A
MS3475L22-41A
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE