MS3474W22-55AX
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3474W22-55AX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date: MS3474W22-55AX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS3474W22-55AX
Număr parc MS3474W22-55AX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1028 pcs Fișa cu date MS3474W22-55AX.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II ambalare Bulk
Alte nume AMS3474W22-55AX Orientare X
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3474W22-55AY
MS3474W22-55AY
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT