MS3474W18-32SWLC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3474W18-32SWLC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Foi de date: MS3474W18-32SWLC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 724 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3474W18-32SWLC
Număr parc MS3474W18-32SWLC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 724 pcs Fișa cu date MS3474W18-32SWLC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-32
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II ambalare Bulk
Alte nume AMS3474W18-32SWLC Orientare W
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -