MS3474L22-41AX
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3474L22-41AX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Foi de date: MS3474L22-41AX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 791 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3474L22-41AX
Număr parc MS3474L22-41AX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 791 pcs Fișa cu date MS3474L22-41AX.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 (14), 20 (27) folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume AMS3474L22-41AX
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS3474L22-41AX Diametru mare furnizat 22-41
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock