MS3472W20-16AX
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3472W20-16AX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Foi de date: MS3472W20-16AX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 922 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3472W20-16AX
Număr parc MS3472W20-16AX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 922 pcs Fișa cu date MS3472W20-16AX.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 20-16
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II ambalare Bulk
Alte nume AMS3472W20-16AX Orientare X
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3472W20-16A
MS3472W20-16A
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
In stoc: 864 pcs
Descarca: MS3472W20-16A.pdf
RFQ
MS3472W18-8S
MS3472W18-8S
Descriere: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
In stoc: 829 pcs
Descarca: MS3472W18-8S.pdf
RFQ
MS3472W20-16AX
MS3472W20-16AX
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity