MS3471L18-32AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3471L18-32AX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN
Foi de date: MS3471L18-32AX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 941 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3471L18-32AX
Număr parc MS3471L18-32AX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 941 pcs Fișa cu date MS3471L18-32AX.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume AMS3471L18-32AX
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului MS3471L18-32AX Diametru mare furnizat 18-32
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Descriere CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN Curent - maxim / contact Bayonet Lock