MS3470W22-41SWLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3470W22-41SWLC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Foi de date: MS3470W22-41SWLC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3470W22-41SWLC
Număr parc MS3470W22-41SWLC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1410 pcs Fișa cu date MS3470W22-41SWLC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-26482 Series II ambalare Bulk
Alte nume AMS3470W22-41SWLC Orientare W
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 (14), 20 (27) Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3470W22-41SW
MS3470W22-41SW
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP