MS3459LS24-28S
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3459LS24-28S
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3459LS24-28S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 331 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3459LS24-28S
Număr parc MS3459LS24-28S Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 331 pcs Fișa cu date MS3459LS24-28S.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie Military, MIL-DTL-5015
ambalare Bulk Alte nume AMS3459LS24-28S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Fluid Resistant
Caracteristici Coupling Nut, Self Locking Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 24 (Power) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A