MS3452L24-28SW
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3452L24-28SW
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3452L24-28SW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS3452L24-28SW
Număr parc MS3452L24-28SW Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1039 pcs Fișa cu date MS3452L24-28SW.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-5015
ambalare Bulk Alte nume AMS3452L24-28SW
MS3452L24-28SW-ND
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Panel Mount
descriere detaliata 24 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 1.437" (36.50mm)