MS3450LS36-52P
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3450LS36-52P
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3450LS36-52P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 334 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3450LS36-52P
Număr parc MS3450LS36-52P Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 334 pcs Fișa cu date MS3450LS36-52P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 36-52 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie Military, MIL-DTL-5015
ambalare Bulk Alte nume AMS3450LS36-52P
MS3450LS36-52P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 52 (Power) Tipul de montare Panel Mount
descriere detaliata 52 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A