MS3450LS24-28PX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3450LS24-28PX
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3450LS24-28PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 665 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3450LS24-28PX
Număr parc MS3450LS24-28PX Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 665 pcs Fișa cu date MS3450LS24-28PX.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie Military, MIL-DTL-5015
ambalare Bulk Alte nume AMS3450LS24-28PX
MS3450LS24-28PX-ND
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Fluid Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 24 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Automotive, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS3450LS28-15SLC
MS3450LS28-15SLC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 35POS PNL MT
In stoc: 572 pcs
Descarca: MS3450LS28-15SLC.pdf
RFQ
MS3450LS28-11P
MS3450LS28-11P
Descriere: CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP
In stoc: 496 pcs
Descarca: MS3450LS28-11P.pdf
RFQ
Descriere: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP