MS3450L32-13SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3450L32-13SW
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS3450L32-13SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 584 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3450L32-13SW
Număr parc MS3450L32-13SW Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 584 pcs Fișa cu date MS3450L32-13SW.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 32-13 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-5015
ambalare Bulk Alte nume AMS3450L32-13SW
MS3450L32-13SW-ND
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 23 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Fluid Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 23 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A, 23A