MS27656T17F26PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T17F26PLC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Foi de date: MS27656T17F26PLC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T17F26PLC
Număr parc MS27656T17F26PLC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1513 pcs Fișa cu date MS27656T17F26PLC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT ambalare Bulk
Alte nume AMS27656T17F26PLC
MS27656T17F26PLC-ND
Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T17F26PL
MS27656T17F26PL
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT