MS27508E22B55PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27508E22B55PLC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date: MS27508E22B55PLC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27508E22B55PLC
Număr parc MS27508E22B55PLC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1084 pcs Fișa cu date MS27508E22B55PLC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT ambalare Bulk
Alte nume AMS27508E22B55PLC
MS27508E22B55PLC-ND
Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -