MS27496E25F61P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27496E25F61P
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27496E25F61P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 524 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27496E25F61P
Număr parc MS27496E25F61P Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 524 pcs Fișa cu date MS27496E25F61P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
ambalare Bulk Alte nume AMS27496E25F61P
MS27496E25F61P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -