MS27484T24F29PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27484T24F29PLC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Foi de date: MS27484T24F29PLC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 764 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27484T24F29PLC
Număr parc MS27484T24F29PLC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 764 pcs Fișa cu date MS27484T24F29PLC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 24-29
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT ambalare Bulk
Alte nume AMS27484T24F29PLC
MS27484T24F29PLC-ND
Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 29
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut, Ground Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.750" (44.45mm) Tip de contact Crimp