MS27484T20F41SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27484T20F41SA
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27484T20F41SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 811 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27484T20F41SA
Număr parc MS27484T20F41SA Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 811 pcs Fișa cu date MS27484T20F41SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AMS27484T20F41SA
MS27484T20F41SA-ND
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici Coupling Nut, Ground Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -