MS27484T12F22P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27484T12F22P
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.MS27484T12F22P.pdf2.MS27484T12F22P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27484T12F22P
Număr parc MS27484T12F22P Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1003 pcs Fișa cu date 1.MS27484T12F22P.pdf2.MS27484T12F22P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-22 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AMS27484T12F22P
MS27484T12F22P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 22 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici Coupling Nut, Ground Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -