MS27474T20B41PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27474T20B41PC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27474T20B41PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 954 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27474T20B41PC
Număr parc MS27474T20B41PC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 954 pcs Fișa cu date MS27474T20B41PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AMS27474T20B41PC
MS27474T20B41PC-ND
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -