MS27474E20B41SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27474E20B41SC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27474E20B41SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 816 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27474E20B41SC
Număr parc MS27474E20B41SC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 816 pcs Fișa cu date MS27474E20B41SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AMS27474E20B41SC
MS27474E20B41SC-ND
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27474E20F35PA
MS27474E20F35PA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: JT 79C 79#22D PIN RECP
In stoc: 3696 pcs
Descarca: MS27474E20F35PA.pdf
RFQ
MS27474E20F16PA-LC
MS27474E20F16PA-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT