MS27473T24F29PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T24F29PC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului JT 29C 29#16 PIN PLUG
Foi de date: MS27473T24F29PC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 749 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T24F29PC
Număr parc MS27473T24F29PC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere JT 29C 29#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 749 pcs Fișa cu date MS27473T24F29PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AAMS27473T24F29PC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Introduceți materialul -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent - Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27473T24F29PA
MS27473T24F29PA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP