MS27473E16B26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473E16B26PA
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27473E16B26PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 901 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473E16B26PA
Număr parc MS27473E16B26PA Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 901 pcs Fișa cu date MS27473E16B26PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
ambalare Bulk Alte nume AMS27473E16B26PA
MS27473E16B26PA-ND
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27473E16B26P
MS27473E16B26P
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP