MS27467T25F19PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T25F19PD
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27467T25F19PD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 664 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T25F19PD
Număr parc MS27467T25F19PD Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 664 pcs Fișa cu date MS27467T25F19PD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
ambalare Bulk Alte nume AMS27467T25F19PD
MS27467T25F19PD-ND
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T25F19S
MS27467T25F19S
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP