MS27467P25B61PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467P25B61PC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27467P25B61PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 745 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467P25B61PC
Număr parc MS27467P25B61PC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 745 pcs Fișa cu date MS27467P25B61PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
ambalare Bulk Alte nume AMS27467P25B61PC
MS27467P25B61PC-ND
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection -
Caracteristici Coupling Nut, Potted Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor 1.409" (35.79mm)