CTVPS00RF-23-53SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CTVPS00RF-23-53SC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date: CTVPS00RF-23-53SC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 706 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CTVPS00RF-23-53SC
Număr parc CTVPS00RF-23-53SC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 706 pcs Fișa cu date CTVPS00RF-23-53SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
ambalare Bulk Alte nume CTVPS00RF2353SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -