PSB-60024
Altech CorporationAltech Corporation
PSB-60024 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSB-60024
Producator / Marca: Altech Corporation
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 600W
Foi de date: PSB-60024.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 349 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSB-60024
Număr parc PSB-60024 Producător Altech Corporation
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 349 pcs Fișa cu date PSB-60024.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 330 ~ 550 VAC (3PH)
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.59" L x 3.35" W x 4.88" H (142.0mm x 85.0mm x 124.0mm)
Serie PSB-600 Putere (Wați) 600W
Alte nume 1920-1155 Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 92% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 330 ~ 550 VAC (3PH) Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Aprobări CE, cULus